Proje ve Ağır Yük Lojistiği

Proje taşımacılığı kavramı,forwarderlığın temellerine dayanmaktadır. Kısaca Proje Taşımacılığı, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin, bir noktadan diğer noktaya kendileri gibi standart dışı şekilde taşımaktır.

Proje taşıma firmaları, Standard dışı yükleri, müşterinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en kısa zamanda ve en uygun şekilde taşımaları açısından tedarik zincirinin asıl mimarları sayılırlar.


Proje kargo, tanımı itibariyle zaman konusunda hassastır, çünkü malın nihai varış noktasına geç, zarar görmüş veya eksik varması, çok büyük meblağların risk altına alınması anlamına gelir. Proje yükleri engin uzmanlık deneyim ve bilgi gerektirir. Maalesef her lojistik firması bu konuda yeterli donanıma sahip değildir. Bundan dolayı alınan hizmetten tatmin olabilmek için doğru adresseçilmelidir . Bu da bizim işimiz.

Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık, uzun yıllar birlikte çalışan ve konusunda uzman dinamik kadrosu ile gerçekleştirildiği "kapıdan-kapıya teslim" projeleri ile günümüz proje taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir.Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık bu hizmeti veren sayılı Türk firmalarından önde gelenlerdendir. Proje yüklerinizin uluslararası veya yurtiçi taşıma işlerini sağlayabilmekteyiz.

Şirketimiz hangi hattın hangi noktada ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğini bilir. Özel ekipmanlara (FlatRack, Opentop vs.) ihtiyacınız olması durumunda en uygun şekilde tedarikini gerçekleştir. Proje yüklerinizin bazen birden fazla taşıma şekliyle gönderilmesi gerekebilir (Tren-Gemi , Hava-Kara, Deniz-Kara vs.). Böyle durumlarda size bütün seçenekleri artıları ve eksileri ile titiz bir çalışma sonrası görüşlerinize sunarız.

Proje anlamında farklı yükleriniz için gerekli ekipmanlara, örneğin FlatRacks, FlatBeds, Üstü açık konteyner, kimyasallar için tank konteyner hizmeti verebiliriz.. Bu sayede her türlü yurt içi veya deniz aşırı yüklerinizi taşıyabiliyoruz.

Proje yüklerinin diğer yüklere göre çok daha az seçeneği vardır, taşıma güzergahı, taşıyıcı araç gibi..bu yüzden böylesine önemli ekipmanlarınızı taşıtırken bu tür taşımalarda deneyimli birileriyle çalışmanız tabiî ki sizi görünmeyen risklerden koruyacaktır. Bu tür yükleriniz için çalışma yapıp en uygun ve en ekonomik formülü bulmaya Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık hazırdır

Bir projenin başlama aşamasında, ihtiyaç duyulması halinde güzergah belirleme çalışmaları, Özellikle ağır tonajlı ve büyük ölçülü yükler için, gerekli izinlerin alınması, yine ihtiyaca göre ekipman ve kafileye eskort edecek araçların organize edilmesi tarafımızca üstlenilmektedir.Tüm yükleme ve boşaltma işleri, tecrübeli elemanlarımız gözetiminde, istenildiği takdirde, kendi temin edebileceğimiz, vinç ve diğer ekipmanlarla da yapılır. Güzergah üzerinde kontrol noktaları tespit edilerek, günlük ve haftalık olarak, iş ortaklarımıza, iş takip raporları verilir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İZİN BELGELERİMİZMERSİN HAVA DURUMU

MERSIN


ŞOFÖR İZİN SORGULAMA